Hakkımızda

şireketimiz hakkındaki bilgiler

Sakarya Kardeşler Nakliyat olarak uzun yıllar boyunca sektörde edindiğimiz tecrübelerle bölgenin önde gelen nakliyat firmaları arasında yer alıyoruz. Firmamız kurulduğu günden bu yana güvenilir, kalite odaklı hizmet anlayışı, profesyonel taşımacılık ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için tüm gücüyle faaliyetlerini sürdürüyor. Sakarya Evden Eve nakliyat konusunda ilk sırada gelen firmamız sizlere bir telefon kadar uzaktır. Taşınmasını istediğiniz eşyalarınızın ambalajsız ve paketsiz bir şekilde taşınmasına şirket politikası gereğince müsaade etmiyoruz. Ekiplerimiz profesyonel ve titiz bir şekilde eşyalarınıza zarar vermeyecek malzemelerle ambalajlama işlemlerini gerçekleştirir. Oldukça kaliteli ambalaj malzemeleri taşınma esnasında eşyalarınızı tüm tehlikelerden korur.
Yeni Nesil Taşımacılık
Yeni nesil taşımacılık anlayışıyla nakliye sektörünün gerektirdiği tüm yetkinlikleri firmamız bünyesinde bulundurur. Ulaştırma Bakanlığı’nın vermiş olduğu K3 yetki belgesi ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sektörde edindiğimiz uzun yılların verdiği tecrübe ve birikimi uzman personellerimiz ve geniş araç filomuz ile uygun fiyatla hizmetinize sunuyoruz. Araçlarımızın her biri kapalı kasa olarak tasarlanmıştır. Kapalı kasa araçlarla yapılacak taşımacılık işlemlerinde eşyalarınız güvenilir bir şekilde taşınır. Araçlarımız içerisinde bulunan sabitleme noktalarına sağlam halatlarla eşyalarınızı sabitliyoruz. Böylelikle taşınma sırasında yaşanabilecek birçok olumsuz durumun önüne geçmiş oluyoruz. Mümkün olduğunca müşterilerimize nakliye işlemlerinde asansörlü taşımacılığı tavsiye ediyoruz. Asansörle yapılacak taşımacılık işlemleri kısa süre içerisinde gerçekleşiyor. Asansör kullanımı oldukça güvenilir ve eşyaların sağlığı açısından tercih edilmesi gereken bir yöntemdir.
Sakarya Kardeşler Nakliyat
Sakarya Evden Eve ve ilçeler arası her türlü taşımacılık ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Taşınacak eşyalarınız ile ilgili en uygun fiyatı ekiplerimiz ekspertiz işlemi yaptıktan sonra net bir şekilde alabilirsiniz. Ödeme işlemlerinde de müşterilerimize çeşitli kolaylıklar sağlıyoruz. Müşterilerimizin taşınması gereken süre içerisinde belirlenen takvime sadık kalarak 24 saat içerisinde eşyalarını yeni adresine ulaştırıyoruz. Her müşterimizle eşyalarını teslim aldıktan sonra hizmet sözleşmesi imzalıyoruz. Eşyalarınız Sakarya Kardeşler Nakliyat ile yüksek güvenlikli araçlarla profesyonelce taşınır. Kurulum gerektiren eşyalarla ilgili uzman ekip arkadaşlarımız taşınma işlemleri tamamlandıktan sonra gereken montaj işlemlerini yerine getirir. Hiçbir zaman kalite tesadüf olamaz. Sakarya Kardeşler Nakliyat ile evden eve eşyalarınız güvenli ellerde.

5/5 - (15 votes)